سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ , ۱۷:۱۰:۴۴
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۰/۹/۱۳ ساعت ۱۶:۵۲
لینک کوتاه مطلب:

دومین اجلاسیه نماز دانش آموزی در شهرستان سروآباد برگزار گردید.

در راستای تعمیق و توسعه فرهنگ اقامه نماز دومین اجلاسیه نماز دانش آموزی در شهرستان سروآباد انجام شد

این اجلاسیه با حضور سرکارخانم دکتر شیوا قاسمی پور نماینده محترم شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی ، یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد ، قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان ، امامان جمعه شهرستانهای سروآباد و مریوان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات ، روحانیون و دانش آموزان در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این برنامه دکتر شیوا قاسمی پور در مورد نقش و اهمیت نماز و جایگاه آن در زندگی وجامعه مطالب ارزشمندی برای جمع حاضر بیان کردند.

وی در ادامه به اجمال مطالبی در مورد ارائه سیرکامل اسرار نماز، راهکارهای جلب وجذب جوانان به نماز، آشنایی با اسرار نماز،معنا بخشی به کلمات وحرکات ومفاهیم نماز درقاب اسرارنماز ودرک حضور اسرار نماز ایراد سخن نمود.

دکتر شیوا قاسمی پور در ادامه گفت : مسئولین بدانند با برگزاری این اجلاس سالانه نماز، در صدد تقویت باورها و معرفی ارزش های نماز بکوشند تا حساسیت بیشتری در بین متولیان فرهنگی کشور، جهت ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در جامعه ایجاد کنند و از این رهگذر، ضمن برخورداری از جامعه ای پویا، دیندار و پاسدار ارزشهای دینی، موجب بالندگی معنوی روز افزون ایران اسلامی گردد.

در پایان به دانش آموزان و اعضاء فعال در این زمینه لوح تقدیر و هدایایی ارائه گردید.