سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ , ۱۶:۴۴:۰۱
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۰/۵ ساعت ۱۸:۲۲
لینک کوتاه مطلب:

یوسف باشی : سردار شهید قاسم سلیمانی رمز مقاومت و الگوی مبارزه با استکبار جهانی و مستکبران بود .َ

جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد با ریاست یوسف باشی فرماندار شهرستان ، امام جمعه و مسئولین ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

باشی در این جلسه ضمن خیرمقدم به اعضای حاضر در جلسه گفت نهم دی ماه سال 88 یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی است که ماندگاری آن به دلیل نقش آفرینی ویژه مردم در دفاع از حریم ولایت، اسلام و پاسخی به دخالت‌های بیگانگان بود.

یوسف باشی :تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب عزیزاسلامی ایران مملو ازمقاطع حساسی است که در جای جای آن می توان دست قدرت الهی را

مشاهده کرد.

فرماندار سروآباد در ادامه افزود: در ۹ دی و با خلق حماسه ای کم نظیر از سوی ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی و با توصیه های عالمانه رهبر فقیه انقلاب توطئه دشمنان با شکست مواجه شد و سناریویی که دشمن با هدف براندازی نظام اسلامی طراحی کرده بود، توسط ملت بصیر ایران اسلامی درهم شکسته شد.

نماینده عالی دولت گفت : سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به اذعان همه صاحب نظران در طول عمر پربرکت خود، رمز مقاومت و الگوی مبارزه با استکبار جهانی و مستکبران بود و در این راه، جان خود را نیز نثار کرد.

باشی در رابطه با سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت که در این مدت نه تنها یاد و خاطره مرد میدان از بین نرفت بلکه بیشتر از گذشته شناخته شد و یاد و خاطره‌های آن بزرگوار در بین مردم جاودانه ماند.

باشی همچنین در ادامه بیان نمود : تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم از اولویت های دستگاههای اجرایی است و موظفیم به نحو احسن کار مردم را در چارچوب قانون انجام دهیم.

وی بر ضرورت تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت : فلسفه وجودی مدیریت‌ها، خدمتگزار مردم بودن است.

فرماندار سروآباد همچنین گفت :  یکی از اقدامات شاخص و اثرگذار در عبور از پیک برق را کنترل بار مصرفی دوایر دولتی با همراهی دستگاه‌های ارشد مدیریتی نظیر فرمانداری شهرستان دانست و گفت: با همکاری بخش‌های مختلف خصوصا مجامع امور صنفی و اتاق اصناف بار غیرضروری بخش تجاری نیز کنترل شد.

او گفت: یکی از اقدامات بسیار مهم که با همراهی و همکاری و حمایت دستگاه‌های قضایی و انتظامی اجرا شد، شناسایی و جمع آوری دستگاههای ماینر بود که البته اطلاع رسانی از سوی مشترکان در شناسایی مراکز استخراج رمز ارز غیر مجاز بسیار تاثیرگذار بوده است.