شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۰:۱۱:۴۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۳ ساعت ۱۱:۳۹
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار سروآباد

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و روز مادر را محضر تمامی بانوان ایران اسلامی علی الخصوص زنان و مادران این شهرستان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سروآباد ، در متن این پیام آمده است :

بسمه تعالی

 ۲۰جمادی الثانی سالروز ولادت با سعادت اسوه طهارت و معنویت، بهانه خلقت ، دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) وروز زن، بهانه ای نیک شد تا ضمن ارج نهادن به مقام شامخ این عزیزان یکبار دیگر نقش و جایگاه زن در جامعه اسلامی تبیین و تشریح شود.

حضرت فاطمه الزهرا(س) به عنوان نمونه ترین زن در همه زمینه ها الگوی مناسب و شایسته ای است تا امروزه دختران ، زنان و مادران جامعه اسلامی با تاسی از سیره خدایی و روش و راه بی منتهای دخت گرامى رسول خدا(ص) ، این مهم را سرمشق خود سازند و به حجاب و عفاف اهمیت خاص داده و در رسیدن به کمال معنوی و عصمت فاطمی بکوشند و اینگونه دختران و زنان قابل تقدیر خواهند بود .

اینجانب در پایان ضمن تبریک و تهنیت بمناسبت زادروز ولادت حضرت فاطمه(س) ، روز زن و روز مادر و همچنین تولد بنیانگدار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام  خمینی(ره) ، به همه مسلمانان ، خاصه بانوان ، مادران و دختران شایسته شهرستان سروآباد ، آرزومندم همگان بتوانیم با سرمشق پذیری از ذات مقدس و الهی اهل بیت علیهم السلام در زندگی خود ، از این راه بس نورانی خارج نشویم .