شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ , ۰۹:۰۹:۳۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ ساعت ۲۳:۱۲
لینک کوتاه مطلب:

پیام فرماندار سروآباد به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر

یوسف باشی فرماندار سروآباد طی پیامی، فرارسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه روابط عمومی فرمانداری سروآباد، یوسف باشی طی پیامی، فرا رسیدن دهه مبارک فجر را به مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان سروآباد تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

دهه مبارک فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش‌های اسلامی، مقطع رهایی ملت غیور ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. ایام پیروزی انقلاب، یادآور به ثمر رسیدن بیداری و خروش ملت بزرگ ایران در برابر حاکمیت ظلم و فساد و طلوع نور، آزادی و عدالت و بر مبنای حمایت از مظلومین و مبارزه علیه استکبار جهانی است.

  ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد .انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

اینجانب فرارسیدن دهه مبارک فجر را به مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان سروآباد بالاخص خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک عرض نموده، توفیقات روزافزون همه خدمتگزاران در جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و سرافرازی ملت بزرگ ایران را از درگاه ایزد منان خواستارم.