شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۰:۱۳:۵۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ ساعت ۲۰:۵۸
لینک کوتاه مطلب:

دیدار نماینده ولی فقیه در سروآباد با خانواده شهداء

نماینده ولی‌فقیه در کردستان در دیدار با خانواده شهداء گفت: سیره و یاد شهدا همواره ماندگار است

بمناسبت دهه مبارک فجر نماینده ولی فقیه حجت الا حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی ، دکتر شیوا قاسمی پور نماینده مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی ، یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد ،امام جمعه ، مدیر کل مرکز بزرگ اسلامی کردستان ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان و مسئولین ادارات از خانواده های شهداء در سروآباد دیدار و سرکشی نمودند.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان در دیدار با خانواده شهداء گفت: سیره و یاد شهدا همواره ماندگار است و رشادت، حماسه، سبک زندگی و داستان آنان باید به کتاب تبدیل شود تا جوانان امروزی با این گنجینه‌ها آشنا شوند.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی روز سه شنبه  به‌مناسبت گرامیداشت دهه فجر و در دیدار با ۲ خانواده شهید مدافع امنیت مردم در سروآباد ، با بیان اینکه یاد شهدا همواره جاودانه خواهند ماند، اظهار داشت: استان کردستان بیش از پنج هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده که افتخار بزرگی برای استان است.

وی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و قدردانی از صبر و ایثار خانواده‌های آنان گفت: خانواده‌های شهدا نماد صبر، ایستادگی و مقاومت هستند،

وی اضافه کرد: امنیت و آسایش کنونی کشور را مدیون خون پاک شهدا دانسته و هیچگاه از دیدار با خانواده‌های این عزیزان خسته نمی‌شوم.

دکتر شیوا قاسمی پور نماینده مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی  در این دیدارها عزت و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی را به برکت خون پاک شهدا و فداکاری‌های ایثارگران دانست و گفت: مردم و مسئولان کشورمان می‌دانند که هرچه امروز داریم به‌واسطه شهدا و ایثارگران به‌دست‌آمده و همه ما مدیون آنان هستیم.