شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۰:۴۲:۵۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ ساعت ۱۱:۱۷
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار سروآباد به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد در پیامی فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، متن پیام تبریک فرماندار شهرستان سروآباد بمناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسداران انقلاب اسلامی به این شرح است:

رسول خدا (ص) فرمودند:رجب ماه خدا، شعبان ماه من و رمضان ماه امت من است.

در متن پیام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار« شهید قاسم سلیمانی» و شهدای پاسدار آمده است: بی گمان عزت، اقتدار و امنیت این مرز و بوم مرهون ایثارگری دلاورانی است که بی وقفه هر دم آن با نقد جان خویش حفظ کرده اند؛ از جمله پاسداران انقلاب اسلامی که از بدو طلوع خورشید انقلاب اسلامی، کمر به حفظ میراث خونبهای شهدا بستند و پیوسته با نثار جان و ازخودگذشتگی، امنیت، اقتدار و آسایش را برای ایران سرافراز به ارمغان آوردند.

 نامگذاری حکیمانه این روز توسط امام خمینی (ره) به نام روز پاسدار فرصت مغتنمی است تا از رشادت‌ها و پایمردی‌های پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی که در راه دفاع از نظام صحنه‌هایی سراسر شور و عشق را با اخلاص و ایمان آفریدند قدردانی شود و ضمن ادای احترام به ارواح پاک شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از زحمات و خدمات پاسداران جان بر  کف  نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی می‌کنم.

بی‌تردید سربلندی ایران و انقلاب در تمام صحنه‌های حساس و تاریخی، مرهون تلاش‌های ایثارگرانه این بزرگمردان است که روحیه ایثار و فداکاری را سرلوحه خود قرار داده و خطرها را به جان خریده‌اند.

این عزیزان در دوران هشت ساله دفاع مقدس، با جان و دل از کیان، شرف و ناموس این کشور و ملت دفاعی قهرمانانه نمودند و هم اکنون در اوج اقتدار و عزت، در خط مقدم دفاع از حریم ولایت و پاسداری از ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی قرار دارند.

امروز هم در شرایطی که کشورمان با بحران فراگیر کرونا و مشکلات ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی مواجه است، بیش از هر زمان دیگری، نیازمند روحیه امیدآفرینی هستیم و پیروزی و موفقیت در این عرصه، جز با همدلی و همکاری همه بخش‌های جامعه، اعمال مدیریت جهادی و تقویت روحیه ایثار و فداکاری به دست نمی‌آید.

اینجانب با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد باسعادت حضرت امام حسین(ع)، به مقام والای همه پاسداران  انقلاب اسلامی  شهدای مدافع سلامت ادای احترام می‌کنم و موفقیت، سلامت و سربلندی ملت بزرگ ایران اسلامی، مردم قدرشناس شهرستان سروآباد به ویژه پاسداران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.