شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۰:۱۶:۱۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ ساعت ۱۱:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

یوسف باشی در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت ابولفضل العباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.

یوسف باشی :جانباز یعنی جان فشانی، رشادت و آزادگی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ یوسف باشی در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت ابولفضل العباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

جانباز یعنی جان فشانی، رشادت و آزادگی و آموزگار عشق، پایداری و استقامت، جانبازی نشان مردانگی و جاودانگی است که خداوند متعال این موهبت گرانقدر را نصیب انسان‌های مؤمن، صادق و پاک می‌کند.

جانبازان ذره ذره وجود با صلابت خود را در راه اعتلای ارزش های اسلامی، انسانی و ایمانی اهداء کرده و پرچم اسلام را بالا نگه داشته اند. ملت مسلمان ایران فداکاری های جانبازان عزیز را هیچ گاه از یاد نخواهند برد و ما نیز تا جان در بدن داریم راه آنان را ادامه خواهیم داد.

بی تردید نامگذاری میلاد حضرت ابوالفضل علیه السلام به نام روز جانباز در واقع قدردانی از رشادت ها و سلحشوری های دلاورمردانی است که چون کوه استوار در دفاع از میهن عزیز اسلامی مان چه در روزهای جنگ تحمیلی و چه در روزهای جنگ اقتصادی و چه امروز در نبرد ویروس منحوس کرونا ایستاده اند و پا به پای مردم رشید ایران زمین حرکت کرده اند.

جانبازان همواره مدافعان راستین این انقلاب بوده اند و در مسیر آرمان های جمهوری اسلامی از هیچ ایثاری دریغ نکرده اند.

اینجانب فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز را خدمت رهبرِ معظم انقلاب، تمامی جانبازان کشور به ویژه شهرستان سروآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، عاقبت به خیری و توفیقات روزافزون را برای همگان مسئلت دارم.