پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , ۱۴:۲۲:۳۲
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ ساعت ۱۴:۵۸
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار سروآباد به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی سال 1401

یوسف باشی فرماندار سروآباد با صدور پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد متن پیام تبریک ایشان بدین شرح است : یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار، فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن، مجالی برای حرکت دوباره درجهت بهتر زیستن و بهتر ساختن است .

نوروز آغاز رویش است ، این رویش همچنان که در طبیعت محسوس است می تواند در دل ها و جان های ما حرکتی رو به رشد و به سمت پیشرفت را مجسم و نمایان سازد .

سالی که گذشت سالی پرفراز و نشیب برای ملت ایران ، خصوصا مردم شریف شهرستان سروآباد با وجود ویروس منحوس کرونا بوده است.

آغاز سال نو و رستاخیز دوباره طبیعت، جلوه ‌ای از قدرت ایزد یکتا و دمیدن روح امید و آفرینش پس از گذشت زمستان در کالبد زمین می باشد.

در این روزهای پایانی سال با توجه به شرایط خاص کشور و نگرانی جدی در خصوص افزایش آلودگی ناشی از این ویروس شایسته است با رعایت تمامی نکات مرتبط با بهداشت فردی و اجتماعی به استقبال نوروز و سال جدید رویم. توصیه ی اکید بر این است که عید را از طریق تلفن با یکدیگر در تماس باشیم . با ماندن در خانه خود و عزیزانمان را در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار ندهیم و بدانیم که برخلاف همه ی هزاره های گذشته، دوست داشتن بستگان در ندیدن آنان در نوروز پیش روی است. باشد که شعار “عید ما بعد از غلبه بر کرونا ” را سرلوحه ی امور خود قرار دهیم.

اینجانب حلول سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت را به همه آحاد ملت قدرشناس  در سال ۱۴۰۱ تبریک عرض نموده بر همگان از خداوند منان سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای هموطنان به ویژه مردم عزیز سروآباد مسئلت دارم  و امیدوارم سالی باشد که درآن به جای درد و رنج بیماری شاهد سلامتی ، آسودگی و بهره مندی از نعمت های بیشمار الهی وامید و نشاط در جامعه  باشیم.