پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , ۱۵:۲۶:۵۸
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱/۲۹ ساعت ۱۳:۰۱
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار شهرستان سروآباد به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

یوسف باشی فرماندار سروآباد در پیامی ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمامی دلیر مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛ در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ، یادمان حماسه سازی و ایمان و دلاوری سربازان این آب و خاک

است.

فرارسیدن ۲۹ فروردین ماه که پس از هشیاری ارتشیان ایران اسلامی در مقابله با جنگ روانی مزدوران استکبار در توطئه انحلال ارتش و خلق حماسه های عظیم در شکست گروهک های تجزیه طلب، با تصمیم حکیمانه امام راحل(ره) به نام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نامیده شد؛ فرصتی است دوباره برای تجلیل از پایمردی و رشادت دلیر مردان ایران اسلامی.

نیروی مکتبی برآمده از متن انقلاب که همواره دوشادوش سایر نیروهای متعهد به آموزه های اسلام راستین، هرگز گامی در دفاع از حق و دستاوردهای این انقلاب شکوهمند پا پس ننهاده است.

تاریخ سراسر افتخار میهن عزیز اسلامی ایران به داشتن ار تش و ارتشیان غیور،  جان بر کف و ایثارگر به خود می بالد و امروزه ارتش جمهوری اسلامی ایران و دلاور مردان درپاسداری از کیان این مرز و بوم همت عالی  و ایثارگری های خالصانه داشته و دارند و در این راه شهدا و ایثار گران فراوانی تقدیم انقلاب نموده اند که به روح و روان همه آنان درود و صلوات می فرستیم.

اینجانب فرا رسیدن  ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران که پاسداشتی از مقام و ایثارگری شما عزیزان می باشد تبریک عرض نموده و سربلندی غرور و عزت ایران اسلامی را در پرتو رشادت های ارتش جان برکف از خداوند سبحان خواستارم و برای شما فرزندان غیور این مرز و بوم آرزوی شادکامی و بهروزی می نمایم.