پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , ۱۶:۰۳:۴۹
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۱/۲/۱۱ ساعت ۱۶:۲۰
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار شهرستان سروآباد در آستانه روز معلم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ حسن زارعی ، فرماندار شهرستان سروآباد روز معلم را به فرهنگیان شهرستان سروآباد تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید، تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی است و چه بهانه ای نیکوتر از سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، برای بزرگداشت مرتبت والای معلم تا مقام رفیع معلمین را ارج نهیم و قدردان و سپاسگذار این میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت باشیم.

قدیر از معلم، تقدیر از جایگاه بلند دانش و اندیشه است که محصول آن خردورزی و آموزه‌های اخلاقی است و راه رسیدن به آن از میان دستان معلمان که دلسوز و عاشق هستند می‌گذرد. نتیجه زحمات معلمان پیشرفت جامعه است و به همین خاطر هیچ‌ مقامی بالاتر از مقام معلم نیست.

معلّم، ماندگارترین واژه است که نام او برای همیشه با دیروز و امروز و فردای اهل خرد و اندیشه همراه است؛ زیرا اساس عالم هستی بر تربیت انسان قرار دارد .

روز معلّم، روز بزرگداشت سنت‌های پسندیده خدا و تعظیم علم و معرفت است. بی تردید، گرامیداشت این روز وتجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم فرهیخته استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والا مقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت، فرارسیدن روز معلم را به همه اساتید، معلمین و تلاش گران صبور، متعهد و سخت کوش عرصه فرزانگی و دانایی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان و خانواده‌های‌شان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون  را دارم.