شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ , ۰۹:۱۶:۰۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۳/۶ ساعت ۰۴:۳۶
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار سروآباد: از ظرفيت روحانيون بايد استفاده كرد

دیدار روحانیون شهرستان سروآباد با حسن زارعی فرماندار شهرستان سروآباد در سالن اجتماعات فرمانداری.

فرماندار شهرستان سروآباد با اشاره به جايگاه روحانيون در بين مردم گفت: از ظرفيت اين قشر مهم جامعه در راستاي آگاه سازي و وحدت جامعه بايد استفاده كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سروآباد، حسن زارعي در ديدار با روحانيون و امامان جمعه و جماعات شهرستان سروآباد اظهار داشت: روحانيون و امامان جمعه و جماعات در تمامي زمينه هاي مختلف نقش مهم و تاثيرگذاري داشته اند.

وي با اشاره به جايگاه مهم روحانيون در بين مردم گفت: تمام تلاش دشمنان براي ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامي تاثيرگذاشتن بر روحانيون و علماي دين است و مي خواهند به هر طريق ممكن روحانيون و علماي ديني ما را به آيين خود بكشانند تا به اين روش به نظام و انقلاب ضربه بزنند.

فرماندار شهرستان سروآباد ادامه داد: علي رغم تلاش دشمنان و نقشه هاي آنها عليه روحانيون و علماي دين، در هر كجا كه اين قشر مهم جامعه به عنوان عنصر ارزشي حضور داشته اند تمام تهديدات و برنامه ريزي هاي دشمنان شكست خورده و مشكلي براي جامعه به وجود نيامده است.

وي تاكيد كرد: مسوولان و مديران بايد از ظرفيت روحانيون و علماي دين باتوجه به نفوذي كه در بين مردم جامعه دارند استفاده كنند.

زارعي با اشاره به اجراي طرح مردمي كردن يارانه ها گفت: روحانيون نسبت به آگاه سازي و تبيين سود و منفعت حاصل از اجراي اين طرح كه به خود مردم برمي گردد اقدام كنند و از ايجاد حواشي و شايعات بي اساس در سطح جامعه جلوگيري كنند.

فرماندار سروآباد اضافه كرد: مزاياي اين طرح در آينده اي نزديك براي همه افراد جامعه ملموس و قابل مشاهده است و باعث نفع و سود به نيازمندان و ضرر به مفسدان اقتصادي مي شود.

وي افزود: اجراي اين طرح در راستاي توزيع عادلانه يارانه و به منظور خدمت بيشتر به مردم و كشور بوده و يكي از برنامه هاي مهم اقتصادي دكتر رييسي است كه تاثيرات آن بسيار ارزشمند است.

وي با اشاره به مشكلات معيشتي روحانيون گفت: بحث معيشت روحانيون و امامان جمعه و جماعات همواره مورد تاكيد بوده است و تلاش خواهيم كرد اين موضوع را به صورت ويژه بررسي و پيگيري كنيم.

در ادامه اين جلسه هر كدام از روحانيون به بيان مهمترين ديدگاه ها، نظرات،‌پيشنهادات و مشكلات روستاهاي خود پرداختند و بر ضرورت رفع مشكلات تاكيد كردند.