سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۰:۲۹:۰۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۹/۱۵ ساعت ۱۱:۱۳
لینک کوتاه مطلب:

یوسف باشی : هلال احمر فقط یک نام نیست، بلکه طلیعه یک نهضت و حرکت بالنده برای ساختن جهانی به دور از آلام، دردها و رنجهاست!

فرماندار شهرستان سروآباد، به مناسبت روز جهانی داوطلب، ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به پرسنل این اداره، پیامی صادر نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد به مناسبت روز جهانی داوطلب ضمن گرامیداشت روز داوطلب، این روز را به داوطلبان هلال احمر و پرسنل این اداره تبریک گفت.

متن پیام بشرح ذیل است:

روز داوطلب فرصت ارزشمندی برای پاسداشت خدمات انسان دوستانه و داوطلبانه دلیرانی است که همه توان خود را در راه مبارزه با ویروس کرونا بسیج کرده و بی ‌واهمه از هرگونه خطری، در صف مقدم مقابله با این بیماری و خدمت به جامعه پیشتاز بودند.

داوطلبان و امدادگران هلال احمربا ارزش هایی، چون ایثار، فداکاری، از جان گذشتگی و مهربانی، با تکیه بر انسان دوستی و تعهد مثال زدنی خویش، در ایام دشوار با دست‌های پرتلاش و دل‌های سرشار از شور، یاری همچون فرشتگانی بدون‌ هیچ منت و درخواستی، سر بر فرمان خدا نهاده و از جان و دل به کمک نیازمندان و آسیب دیدگان می‌شتابند.

این نیرو‌های متعهد که سفیر صلح و دوستی و فرشتگان نجات مصدومین جهانند در مبارزه با شیوع کرونا نیز بار دیگر به صحنه آمدند و در کنار کادر بهداشت و درمان و سایر جهادگران، جوانه‌های امید را در دل مردم زنده نگه داشتند.

چهاردهم آذرماه روز جهانی داوطلب را صمیمانه به مدیران، کارکنان، دوست داران، خیرین و فعالین داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان سروآباد و دیگر زحمت کشان این عرصه تبریک عرض نموده و آرزو می کنم همواره در پیشبرد اهداف متعالی و بشردوستانه سربلند و موفق باشید.