دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۲:۲۲:۰۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۰/۹ ساعت ۱۳:۲۸
لینک کوتاه مطلب:

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد طی پیامی حماسه نهم دی روز تجلی بصیرت را تبریک گفت.

بی شک حماسه نهم دی ماه ۱۳۸۸ یکی از مناسبت های بزرگ و به یادماندنی و نماد تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

نهم دی ماه سالروز حماسه مردان ، زنان و جوانان با بصیرتی است که در حفظ و حراست از گوهر بی بدیل انقلاب اسلامی و دستاوردهای جهانشمول آن تصویری عزتمند و با اقتدار از صیانت و پاسداری از منافع ملی و ارزش های دینی و اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

نهم دی ماه ۱۳۸۸ مظهر نفوذ ناپذیری جمهوری اسلامی ایران در برابر فتنه‌های استکبار جهانی و تجلی بصیرت، زمان شناسی و عزتمندی آحاد ملت شریف ایران اسلامی و میثاق امت با ولایت بود.

بی شک حماسه نهم دی ماه  ۱۳۸۸ یکی از  مناسبت های بزرگ و به یادماندنی و نماد تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب

می باشد.

پیام ۹ دی به استکبار جهانی این بود که مردم ایران، دلداده انقلاب و ولی امر خود هستند و به بیگانگان اجازه دخالت در امور داخلی ایران اسلامی را نمی دهند. بصیرت فزاینده مردم در ۹ دی، روزی تاریخی را برای انقلاب اسلامی رقم زد که تا همیشه تاریخ ماندگار خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام الله ۹دی که روز بصیرت نامگذاری شده است، از مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان سروآباد، برای حضور پرشور در مراسم ۹دی که روز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد دعوت می کنم.