جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۹:۴۴:۱۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۴/۲۶ ساعت ۱۲:۵۹
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک حسن زارعی فرماندار سروآباد بمناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان

فرماندار شهرستان سروآباد ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، حسن زارعی فرماندار شهرستان در پیامی ۲۶ تیر ماه، سالروز تأسیس شورای نگهبان را تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

۲۶ تیرماه سالروز تاسیس نهادی است که با دستور معمار کبیر انقلاب اسلامی با هدف حفاظت از اصول و قوانین تاسیس شد که می توان آن را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

بدون شک نهاد شورای نگهبان انقلاب اسلامی به‌عنوان یک رکن مهم از نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره با استقلال و اقتدار در حفظ و پاسداری از قانون بخوبی در عرصه های مختلف بخصوص انتخابات ایفا نقش کرده است.

شورای نگهبان بعنوان دیده بان تیزبین نظام جمهوری اسلامی،با تفسیر درست قانون اساسی و با نظارت مستقل و مفید بر عرصه انتخابات،مسیر رشد و ترقی جامعه را به دوش کشیده و همین موضوع سبب شده است تا دشمنی های ضد انقلاب نسبت به این نهاد ارزشمند هر روز گسترش یابد.

اینجانب سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی را به اعضای محترم شورای نگهبان اعم از فقها و حقوق دانان و همچنین رییس و اعضای دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان سروآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت روز افزون برای خدمتگزاران در این شورا را خواستارم.