جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ , ۲۱:۲۱:۴۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱ ساعت ۱۵:۳۹
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار سروآباد بمناسبت هفته کارآفرینی

حسن زارعی فرماندار شهرستان سروآباد در پیامی هفته جهانی کارآفرینی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد حسن زارعی فرماندار سروآباد در پیامی هفته جهانی کارآفرینی را تبریک گفت. متن پیام بشرح ذیل است:

کارآفرینی مهم‌ترین منبع نوآوری، اشتغالزایی و توسعه می‌باشد وتوسعه کارآفرینی رشد اقتصادی را افزایش داده و اثرات مثبتی مانند بهبود وضعیت رفاهی مردم، کاهش فقر، افزایش اشتغال در جامعه به وجود می‌آورد. در حقیقت کارآفرینی نه تنها به عنوان یک نیروی محرک و سازنده اقتصادی، بلکه در بعدی گسترده‌تر به عنوان یک عامل پویای اجتماعی مورد توجه است.

امروزه مهارت­های فنی و آموزش و ترویج آنها می­تواند در توسعه اقتصادی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار و مولد نقشی مهم ایفا کند.

کارآفرینی، مفهومی است که همواره همراه بشر بوده و به عنوان یک پدیده نوین، نقش موثری را در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور‌ها ایفا می‌کند، کارآفرینی در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروزه، دارای نقش کلیدی بوده و تضمین حیات و بقای کشور‌ها نیازمند نوآوری، ابداع و خلق محصولات و خدمات جدید است.

 دستیابی به آرمان‌های توسعه پایدار کشور که جایگاه شایسته‌ای در اقتصاد جهانی برای کشور فراهم می‌کند تنها از طریق توسعه و گسترش کارآفرینی امکان پذیر است.

اینجانب هفته جهانی کارآفرینی را به کارآفرینان کشور به ویژه کارآفرینان و تولید کنندگان فعال شهرستان سروآباد  و تمامی کسانی که در راه توسعه و اشاعه فرهنگ کارآفرینی خدمت می‌کنند تبریک عرض می‌ نمایم و از درگاه باریتعالی توفیق روز افزون همه این عزیزان را در راه نیل به توسعه و خودکفایی در کشور ، مسالت دارم .