جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ , ۲۰:۱۰:۰۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۷ ساعت ۰۰:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری همایش بصیرتی ناظرین امین در سروآباد

فرماندار سروآباد: اتحاد و انسجام رمز موفقیت انقلاب بود

همایش بصیرتی ناظرین امین شورای نگهبان با حضور حسن زارعی فرماندار شهرستان سروآباد ، مهتابی رئیس شورای نگهبان استان کردستان ، رئیس شورای نگهبان سروآباد ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات در سالن تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

فرماندار سروآباد گفت: رمز موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران اتحاد و انسجام بود که باید این اتحاد  و همبستگی روز به روز بیشتر و تقویت شود.

حسن زارعی درهمایش بصیرتی ناظرین امین شورای نگهبان که با حضور رئیس شورای نگهبان استان کردستان، رئیس شورای نگهبان شهرستان سروآباد، مسوولان ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی در سالن تبلیغات اسلامی برگزار شد با تبریک ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان اظهار داشت: امروز اهمیت و جایگاه جمهوری اسلامی ایران را باید در رفتارها و برنامه هایی که کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا برای کشور ما ایجاد کرده اند باید دانست.

وی با بیان اینکه هر کدام از ما رهبران جامعه اسلامی هستیم تاکید کرد: هر شخصی در هر جایگاهی که هست باید با رفتار و عملش در راستای پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش و فعالیت کند.

فرماندار شهرستان سروآباد ادامه داد: امروز دشمنان ما از طریق فضای مجازی یا همان جنگ نرم قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند و با انواع ترفندها و دروغ های بزرگ و بزرگ نمایی آن در تلاش هستند تا چهره اسلام و جمهوری اسلامی ایران را بد جلوه داده و نوعی اسلام هراسی و ایران ستیزی را در جهان ترویج دهند.

وی تاکید کرد: این نوع رفتارها و اقدامات دشمنان بیانگر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در تمامی زمینه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی است.

زارعی اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با وجود متخصصان و نیروهای جوان وانقلابی به خود می بالد که در بحث نظامی یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان به شمار می رود و در بحث فناوری هسته ای وعلم پزشکی جزو کشورهای اول تا چهارم دنیا است.

فرماندار سروآباد توطئه دشمنان را همچون تار عنکبوت سست و بی پایه توصیف کرد و تاکید کرد: اگر بخواهیم نقشه ها و توطئه های دشمنان را شناسایی و خنثی کنیم باید در تمامی زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و نظامی قوی و منسجم باشیم.

زارعی در بخش دیگری از سخنان خود به حذف ارز ترجیحی اشاره کرد و گفت : این اقدام شجاعانه و جسورانه دولت مردمی دکتر رئیسی به نفع مردم و به ضرر دلالان و مافیای اقتصادی است که باعث حذف آنها و نفع و سود عمومی در جامعه می شود و این مهم در آینده ای نزدیک نمایان خواهد شد.

در ادامه رئیس شورای نگهبان استان کردستان با بیان اینکه فعالیت شورای نگهبان منحصر به ایام انتخابات نیست اظهار داشت: شورای نگهبان براساس برنامه قانون گام بر می دارد.

مهتابی ادامه داد: وظیفه شما به عنوان ناظران امین، اطلاع رسانی دقیق و کامل است که خوشبختانه با هوشیاری و درایت خود این وظیفه مهم را در برگزاری صحیح و درست انتخابات انجام دادید.