جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ , ۲۰:۴۳:۲۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۳ ساعت ۱۲:۳۵
لینک کوتاه مطلب:

بازدید فرماندار از روستاها

بازدید و سرکشی فرماندار سروآباد از روستاهای بخش مرکزی

فرماندار شهرستان سروآباد به منظور بررسی مشکلات و دیدار با دهیار، شورای اسلامی و اهالی روستاهای بخش مرکزی این بار از روستاهای آلمانه، ذکریان و هلوژان بازدید کرد.

حسن زارعي با اشاره به تاکید رئیس جمهور مبنی بر حضور مدیران و مسوولان در بین مردم گفت: حضور در بین مردم و دیدار چهره به چهره مدیران و مسوولان با آنها وظیفه ای است که بر مورد تاکید دکتر رییسی ریاست محترم جمهوری است.
وی افزود : حضور مدیران و مسوولان در بین مردم باعث می شود مشکلات و درخواست های مردم بیشتر دیده شود و مردم نیز مسوولان و مدیران را از خود بدانند.
وی افزود: حل مشکلات روستاها باعث دلگرمی مر

دم و تشویق آنها به ماندگاری در روستا و مهاجرت معكوس خواهد شد.

وی تاکید کرد : تمام توان و تلاش مدیران و مسوولان حل مشکلات روستاها است و در این راستا تاکید شده که مدیران در بین مردم حضور پیدا کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشكلات روستاها قرار گیرند.
زارعی افزود: مردم عزیز شهرستان سروآباد که مردماني نجیب، مهمان نواز، مرزدار و غيور هستند مطمئن باشند که دولت حل مشکلات و دغدغه‌های آنها را در اولویت قرار داده و تلاش می کند روستاها را همچون گذشته که مرکز تولید بودند شکوفا و آباد کند و مانع از مهاجرت به حاشیه شهرها شود.
در ادامه دهیار و شوراهاي اسلامی این روستاها ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار در بین مردم ابراز امیدواری کردند که باوجود فرماندار انقلابی، مردمی و دلسوز شهرستان مشکلات آنها به حداقل برسد و باعث دلگرمی بیشتر روستائیان شود.