سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۰:۰۷:۱۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۱۳ ساعت ۱۴:۲۰
لینک کوتاه مطلب:

جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان

جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان بصورت ویدیو کنفرانس با ریاست زارعی کوشا استاندار محترم کردستان و فرمانداران و دستگاههای اجرایی شهرستانها برگزار گردید.

فرماندار شهرستان سروآباد در این جلسه به گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به رشادت‌ها ،شجاعت ها و شهامت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس بعنوان یادگاران و ایوه های هشت سال افتخارآفرینی، عزت، استقلال، روحیه سلحشوری و شهادت طلبی برای کشور هستند.

 ایشان افزودند :مردم ایران دردفاع مقدس فرهنگ مقاومت و پایداری را در جامعه نهادینه کردند و در دوران بعد از جنگ نیز با همت و اراده خود دستاوردهای عظیمی در عرصه‌های مختلف به منصه ظهور رساندند.

وی در دیگر بخش سخنان خود، ضمن بیان اینکه وحدت و انسجام ملی امروز ما از برکات دوران دفاع مقدس است، افزود: کشور ما همواره مورد سوء قصد و نیت بد دشمنان و نظام ‌استکبار قرار داشته که در برهه ای توسط نیروهای نظامی و راه اندازی جنگ‌ تحمیلی و در برهه های دیگر در زمینه های تهاجم فرهنگی، تحریم اقتصادی و مسائل اجتماعی در تلاش برای وارد کردن ضربه به بدنه نظام‌جمهوری اسلامی بوده اند که به برکت خون شهیدان، وحدت ملی، رهبری امام خمینی(ره) و مقام ‌معظم رهبری و … در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام‌ مانده اند.

فرماندار سروآباد گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس به استکبار جهانی و نظام سلطه ثابت کرد نظام جمهوری اسلامی ایران از آرمان ها، ارزش ها و اعتقادات خود هیچگاه عقب نشینی نخواهد کرد.

وی افزود: ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی باشکوهتر از سال‌های گذشته برگزار شود و برای تحقق این مهم مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط موظف به همکاری با متولیان امر هستند.